تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سرفس پرو ۳ مایکروسافت مجهز به یک سیستم خنک کننده مایع بود که حتی در زمان انجام فرایندهای پردازشی سنگین و طولانی مدت توسط چیپست دمای کلی دستگاه را پایین می آورد.
این دستگاه در اصل نوعی لوله مسی نعلی شکل داشت که با آب پر شده بود و رئوس آن چیپست را تحت پوشش قرار می داد و هر زمان که حرارت این قطعه بالا می رفت آب درون لوله به بخار تبدیل می شد. این بخار در ادامه به سایر بخش های لوله حرکت می کرد و در آنجا پس از تغلیظ شدن به سمت چیپست باز می گشت.
این شیوه کاراریی مطلوبی را از خود به نمایش می گذاشت، با این همه، گرما و حرارت همچنان در یک نقطه از دستگاه متمرکز می شد. در سرفس ۴ اما مایکروسافت این سیستم خنک کننده را بهبود بخشیده است.
در این دستگاه، مایع در داخل یک لوله فلزی که با چیپست برخورد دارد می جوشد و تبخیر می شود و آن بخار در ادامه به دو نقطه مختلف از سرفس ۴ انتقال می یابد تا مجددا به مایع تبدیل شود: یکی از این بخش ها در مجاورت فن قرار گرفته و دیگری زیر همان قسمتی است که پایه دستگاه وجود دارد.
نقطه ای که زیر پایه قرار گرفته، امکانی را برای فن دستگاه فراهم می کند که تنها در شرایطی که نیاز مبرم به خنک کنندگی وجود دارد وارد عمل شود و در نتیجه کمتر شاهد کار کردن این قطعه در سرفس ۴ خواهیم بود.
بنابراین برای انجام امور روزمره ای چون مرور وب و فعالیت های معمول دیگر نیازی به کار کردن فن نخواهد بود و زمانی که فشار کاری سرفس زیاد شود و فن نیز شروع به کار کند، آنگاه حرارت به صورت یکنواخت تری توزیع می شود و صرفا در یک نقطه متمرکز نمی شود و همین ویژگی باعث خواهد شد که سرفس ۴ نسبت به نسخه قبلی اش اندکی خنک تر کار کند.

گفتنی است روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که از سیستمی مشابه به همین در تلفن های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال بهره گرفته است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین