تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از حالا سرعت بارگذاری فید اخبار فیسبوک به کیفیت اینترنت شما بستگی دارد

فیسبوک به تازگی برای کاربران کشورهای در حال توسعه و افرادی که تنها به اینترنت ۲G دسترسی دارند، به بهینه سازی فید اخبار اپلیکیشن موبایل خود اقدام نموده است.
از این پس سرعت بارگذاری فید اخبار در اپلیکیشن فیسبوک، متناسب با سرعت اینترنت و گجت مورد استفاده برای اجرای اپ خواهد بود. بنابراین اگر از یک موبایل نه چندان قوی و اینترنتی کُند استفاده می کنید، اپلیکیشن بیشتر پست های متنی را برایتان به نمایش درآورده و از نمایش و بارگذاری پست های ویدئویی جلوگیری می کند.
مضاف بر این اگر اپلیکیشن متوجه اینترنت ضعیف شما شود، به طور خودکار شروع به دانلود موضوعاتی مرتبط با متنی می کند که در حال خواندنش هستید. بنابراین زمانی که خواندن پست فعلی تان تمام شد، پست بعدی برای مطالعه حاضر و آماده خواهد بود.
فیسبوک به غیر از این کار، فرمت فشرده تری از تصاویر JPEG را به نمایش در می آورد که سریع تر از تصاویر معمولی بارگذاری می شوند. ضمنا اگر جایی باشید که اینترنت مناسبی ندارد، به جای مشاهده یک صفحه خالی می توانید در عوض موضوعاتی که قبلا در فید اخبار بارگذاری شده را مطالعه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین