تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 تکنیک جدیدی که محققین توسعه داده‌اند، یک مغز مینیاتوری (با داشتن مجموعه‌ای از نورون‌های الکتریکی فعال) را با استخراج سلول‌ها از طریق سانتریفیوژ و سپس کاشت آن سلول‌ها را به وجود می‌آورد. برای حاصل شدن این مغز پیچیده و سه‌بعدی، شما تنها ۲ تا ۳ هفته باید انتظار بکشید و در عین حال، تنها ۲۵ سنت برای مواد آن پرداخت خواهید کرد!
البته این مغز کوچک، نمی‌تواند انعطاف و قابلیت‌های آزمایش یک مغز واقعی (چیزی که برای آزمایش بسیار مفیدتر است) را داشته باشد، اما به قدری خوب طراحی شده تا بتوانید آزمایش‌های مختلفی را بر روی آن انجام داده و نتایجی واقعی را دریافت کنید. محققان امیدوارند تا این طرح و کشفی که آنها داشته‌اند، به بشر و توسعه‌ی دانسته‌های عصبی کمک کرده و از طرفی، هزینه‌های بسیار بالایی که محققین برای گرفتن تنها چند پاسخ کوچک انجام می‌دهند را نیز حذف کند.
حالا این احتمال وجود دارد که از این پس و با وجود چنین نمونه‌های ارزان و شبیه‌ساز مغز، شاهد نظریه‌ها و تئوری‌های مختلف دانشمندان در سراسر جهان باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین