تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

امروز سامسونگ الکترونیکس پیش بینی خود از درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد و برای اولین بار پس از دو سال، شاهد رشد سود این شرکت هستیم. البته همانطور که گفتیم، کمپانی یاد شده صرفا از محل درآمدهای خود یک برآورد داشته و انتظار می رود که آمار و ارقام نهایی در روزهای آینده منتشر شوند.
سامسونگ پیشبینی می کند که از درآمد کلی برابر با ۵۱ تریلیون وون (واحد پول کره جنوبی – برابر با ۴۳.۸ میلیارد دلار) سودی معادل ۷.۳ تریلیون وون (۶.۲۷ میلیارد دلار) کسب کرده باشد. در هفت دوره سه ماهه مالی قبلی، سود سامسونگ همواره کاهش داشته و حالا در صورت تحقق یافتن برآوردهای شرکت کره ای، این روند منفی ادامه دار نخواهد شد.
درآمد کلی این شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ برابر با ۴۷.۴ تریلیون وون بود که بر همین اساس، می توان گفت در سه ماهه سوم سال جاری درآمد کلی بین ۷ الی ۸ درصد افزایش یافته. در این میان ولی سود خاصل عملیاتی برای همین دوره سه ماهه در قیاس با مقطع زمانی مشابه در سال گذشته برابر با ۷۸ درصد افزایش را در نمودار ها نشان می دهد.
سامسونگ الکترونیکس اطلاعات دیگری را منشتر نکرده و خبر نداده که این افزایش درآمد از چه منابعی حاصل گشته و آیا مربوط به فروش پرچمداران جدید بوده است یا خیر. در سال جاری، شاهد ارائه خانواده گلکسی اس ۶ به همراه جدیدترین نوت با کد ۵ بودیم که از لحاظ طراحی و متریال مورد استفاده در ساخت، افزایش قابل ملاحظه کیفیت در آنها مشاهده می شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین