تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل ترنسلیت به یقین یکی از کامل ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های اندروید محسوب می شود، اما این بدان معنا نیست که جایی برای پیشرفت ندارد. پیش تر برای ترجمه یک جمله با گوگل ترنسلیت بایستی در ابتدا اپلیکیشن را باز می کردید، متن مورد نظر را در آن تایپ و سپس متن ترجمه شده را مجددا برای استفاده در محلی دیگر کپی می کردید.
خوشبختانه از امروز و با استفاده از نسخه بروزشده گوگل ترنسلیت، دیگر احتیاجی به طی کردن این فرآیند ملال آور را نخواهید داشت.
کاربران اندروید مارشملو قادرند با استفاده از گوگل ترنسلیت، به ترجمه متونی از ۹۰ زبان مختلف به صورت درون برنامه ای بپردازند. برای استفاده از این قابلیت در ابتدا می بایست گوگل ترنسلیت را در موبایل خود نصب کنید.
سپس با ورود به اپلیکیشن هایی همچون واتس اپ و لینکدین که با قابلیت جدید گوگل ترنسلیت سازگارند، کافیست متن مورد نظرتان را با نگه داشتن انگشت روی آن هایلایت کنید تا گوگل ترنسلیت در یک صفحه پاپ آپ به ترجمه آن بپردازد.
گوگل اعلام کرده که این قابلیت جدید، برای کلیه اپلیکیشن هایی که می توان از درونشان به کپی کردن متن پرداخت قابل دسترسی است. اگر هم توسعه دهنده ای اجازه کپی کردن متن از درون اپلیکیشن را به کاربران نداده بود، در صورت تمایل می تواند به راحتی این قابلیت را به محصول نرم افزاری خود بیفزاید.
نسخه بروزشده گوگل ترنسلیت را می توانید هم اکنون از گوگل پلی دریافت کنید. البته توجه داشته باشید که استفاده از قابلیت ترجمه درون برنامه ای، تنها برای کاربران اندروید مارشملو میسر شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین