تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیس بوک از مدتی پیش امکان ویرایش، بریدن و اضافه کردن افکت به عکس های کاربران را ارائه می کرد و اکنون قابلیت نقاشی کردن روی تصاویر نیز، با نام Doodle به اپلیکیشن این شبکه اجتماعی افزوده شده است، قابلیتی که پیشتر در اپلیکیشن Facebook Messenger نیز امکان پذیر شده بود.
کاربران در هنگام آپلود کردن عکس روی حساب کاربری خود در این اپلیکیشن، در پایین صفحه مجموعه ای از ابزارهای ویرایش را در اختیار خود دارند و حالا با اسکرول کردن به سمت راست در همین قسمت، می توانند به قابلیت جدید نیز دسترسی داشته و با استفاده از آن روی تصاویر نقاشی کنند.
در این بخش با نگه داشتن و حرکت دادن انگشت می توان رنگ قلم را تغییر داد و علاوه بر آن امکان undo و reset نیز وجود دارند، اما با توجه به اینکه این بخش کارکرد چندان جدی ندارد، عملکرد آن نیز به همین سادگی در نظر گرفته شده اند و امکانات حرفه ای تر برای طراحی های پیچیده وجود ندارند.
در پایان لازم به ذکر است فیس بوک اضافه کردن این قابلیت جدید به اپلیکیشن پلتفرم های اندروید و iOS را آغاز کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین