تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت برای سرفس پرو ۴ تایپ کاورهای جدیدی توسعه داده و در آن علاوه بر امکاناتی مثل حسگر اثر انگشت و ترک پد بزرگ، تلاش کرده حس تایپ کردن روی لپ تاپ را به کاربران این تبلت جدید ارائه کند.
این کاور کیبورد دار، باریک ترین مدل ساخته شده توسط شرکت ساکن ردموند نیز به شمار می رود و کاربران سرفس پرو ۳ هم می توانند از آن استفاده نمایند.
کلید های کیبورد این کاور نسبت به پیش کم صدا تر شده اند، فاصله بین آنها بیشتر شده و در مجموع می توان گفت تجربه کاربری بسیار بهتری نسبت به مدل پیش از خود ارائه می کند.
ترک پد کاور جدید مایکروسافت قادر است تا ۵ نقطه لمس همزمان را تشخیص دهد و سازنده آن را دقیق ترین نمونه شیشه ای موجود در بازار می داند، بخشی که نسبت به قبل ۴۰ درصد بزرگتر شده است.
حسگر اثر انگشت نیز ویژگی دیگر این تایپ کاور تازه است که به شکل انتخابی به کاربران بازار آمریکا ارائه شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین