تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت لحظاتی پیش با معرفی یک ابزار پوشیدنی جدید نشان داد تبلت سرفس جدید و تلفن های هوشمند تازه سری لومیا، تنها محصولاتی نیستند که قرار است در مراسم امشب رونمایی شوند.
این گجت جدید دوباره «مایکروسافت بند» نامیده شده، اما نسبت به نسل پیشین از طراحی جذاب تر و نمایشگر خمیده مجهز به گوریلا گلس ۳ برخوردار است.
این محصول همچنین مثل نمونه سال گذشته، از قابلیت هایی مثل GPS، نظارت بر خواب و کالری های مصرفی، ارائه تمرینات ورزشی و نوتیفیکیشن های هوشمند برخوردار است و علاوه بر آن، از کورتانا نیز پشتیبانی می کند.
سازنده می گوید این دستبند هوشمند، هم برای ورزشکاران حرفه ای قابل استفاده است و هم برای کاربران عادی که تنها می خواهند از آن برای بهبود سلامتی خود بهره گیرند.
«مایکروسافت بند» علاوه بر قابلیت های معمول، به GPS نیز مجهز است که در همه دستبند های سلامتی مشاهده نمی شود و علاوه بر آن حتی مواردی مثل قابلیت تشخیص جهت ضربه گلف نیز برای آن در نظر گرفته شده است.
پشتیبانی از فرامین صوتی و اپلیکیشن هایی مثل Uber، RunKeeper، Starbucks، Subway و Twitter نیز امکانات دیگری هستند که این دستگاه را به یک ابزار هیبریدی و چیزی بین ساعت های هوشمند و دستبند های ورزشی تبدیل کرده اند.
مایکروسافت بند جدید iOS، اندروید و تلفن های هوشمند ویندوز فونی پشتیبانی می کند و پیش ثبت نام آن از امروز با قیمت ۲۴۹ دلار آغاز خواهد شد، رقمی که نسبت به مدل سال گذشته ۵۰ دلار بیشتر شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین