تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اندکی بیش از دو ماه از عرضه ویندوز ۱۰ گذشته و روز به روز به تعداد کاربران این سیستم عامل جدید افزوده می شود. در هفته های اول، میزان رشد و نفوذ مایکروسافت به کامپیوترها در سراسر جهان خارق العاده بود و حالا پس از گذشت دو ماه، تعداد کاربران از ۱۱۰ میلیون نفر نیز فراتر رفته است.
در ماه آوریل گذشته، مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد طی دو الی ۳ سال آینده، ویندوز ۱۰ را روی یک میلیارد دستگاه ببیند و با وجود آنچه که امروز گفته شد و مرتبا می شنویم، دستیابی به آن در مدت زمانی کوتاه تر هم ممکن به نظر می رسد.
علاوه بر این، ۱۱۰ میلیون کاربر ویندوز ۱۰، تاکنون ۶۵۰ میلیارد صفحه را از طریق مرورگر اج باز کرده اند و دارندگان اکس باکس وان، بیش از ۱۲۰ سال محتوا از کنسول خود به ویندوز جدیدشان استریم نموده اند.
براساس گفته های مایرسن، دارندگان سیستم عامل جدید از برنامه های کاربردی نیز استقبال بسیاری به عمل آورده اند و از اواخر جولای تاکنون بیش از یک میلیارد بار از طریق دستگاه های ویندوز ۱۰ خود به اپ استور ویندوز سر زده اند.
در حال حاضر ۶۷۰ هزار اپیلیکشن در اپ استور ویندوز وجود دارد که در مقایسه با ۱٫۵ میلیارد اپ استور اپل و ۱٫۶ میلیارد گوگل پلی، تقریبا نصفه و نیمه است. کورتانا نیز تاکنون به بیش از یک میلیارد درخواست مختلف پاسخ داده.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین