تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از اهداف بزرگ مایکروسافت در ویندوز ۱۰، تشویق توسعه دهندگان برای ساخت اپلیکیشن های فراگیری است که روی پی سی، تبلت و موبایل قابل اجرا باشند. در همین راستا، غول نرم افزاری به تازگی هم پیمان بزرگی پیدا کرده: فیسبوک.
مایکروسافت دقایقی پیش و طی کنفرانس Windows 10 devices که هم اکنون در نیویورک در حال برگزاری است، اعلام کرد که فیسبوک قصد دارد تا اپلیکیشن های مسنجر، اینستاگرام و فیسبوک را روانه ویندوز ۱۰ کند.
هر چند عرضه اپلیکیشن رسمی فیسبوک برای ویندوز ۱۰، با توجه به انتشار نسخه مخصوص آن برای ویندوز ۸ سورپرایز چندان بزرگی نیست، اما بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام نکته خوشحال کننده ای است. اینستاگرام حدودا دو سال پیش برای ویندوزفون عرضه شد و از آن زمان تاکنون به ندرت اتفاق افتاده که برایش آپدیتی ارائه شود.
در حال حاضر اپلیکیشن رسمی اینستاگرام در ویندوزفون فاقد قابلیت بارگذاری ویدئوهاست، به همین خاطر بخش عمده کاربران ویندوزفون از اپلیکیشن های شخص ثالث اینستاگرام برای کار در این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.
انتشار یک اپلیکیشن آپدیت شده از اینستاگرام برای ویندوز خبر بسیار مسرت بخشی است، اما مایکروسافت هنوز برای ارائه پلتفرمی که در میزبانی اپلیکیشن های شخص ثالث، بتواند با دیگران رقابت کند راه درازی در پیش دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین