تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پروژه اکس ری یا Project Xray، اولین بازی ویدیویی مایکروسافت برای هدست واقعیت افزوده هولولنز است. در این بازی، ربات های هوشمند وارد فضای خانه شما می شوند و قصد آسیب رساندن به شما را دارند اما با اسلحه ای که در اختیارتان قرار گرفته می توانید آن ها را نابود کنید.
نکته جالب توجه در ارتباط با Project Xray این است که ربات ها کاملا هوشمندانه از محیطی که در آن قرار گرفته اید استفاده کرده و بازی را به نفع خود تغییر می دهند. برای مثال پشت مبل پنهان می شوند تا تیرهای شلیک شده به آن ها برخورد نکند. مایکروسافت برای توصیف این پروژه از عبارت «سرگرمی واقعیت ترکیبی» استفاده می کند.
تری مایرسن، مدیر بخش اکس باکس که در این بخش از مراسم به معرفی پروژه Xray می پرداخت تاکید دارد که هولولنز از هر دستگاهی مستقل خواهد بود و عملکردی جداگانه دارد. در واقع هدست واقعیت افزوده مایکروسافت یک کامپیوتر کامل است و هیچ سیمی به آن متصل نیست.
کیت های توسعه هولولنز از سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ در اختیار توسعه دهندگان بازی و اپلیکیشن قرار می گیرد و قیمتی معادل ۳ هزار دلار دارد. باید توجه داشت که هولولنز در حال حاضر تا کامل شدن راهی طولانی در پیش دارد و حداقل تا ۵ سال دیگر شاهد عرضه عمومی محصول به بازار نخواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین