تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی سونی بنا دارد یکی از موفق ترین کسب و کارهایش یعنی تولید سنسورهای دیجیتالی دوربین را بدل به یک شرکت کاملاً جدید و مجزا با عنوان «راه حل های نیمه هادی سونی» نماید. بدیهی است که تمامی تراشه های تولیدی برند ژاپنی مورد بحث بوسیله همین کمپانی جدید ساخته خواهند شد، اما سونی در بیانیه ای رسمی اظهار داشته “تمرکز اصلی شرکت تازه تاسیس روی سنسورهای تصویربرداری معطوف خواهد بود.”
بخش یاد شده به زودی از گروه دیوایس های سونی که مجموعه ای بسیار بزرگ محسوب می شود جدا گشته و فعالیت مستقل خودش را آغاز می نماید، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته فعالیت شرکت جدید موازی با سایر شرکت های گروه سونی از ابتدای آوریل ۲۰۱۶ شروع خواهد شد.
کمپانی ژاپنی پیش از این تصمیم مشابهی را در رابطه با واحد تولید تلویزیون و ابزارهای سرگرمی خانگی خود اتخاذ کرده و به آنها نیز هویتی جداگانه بخشیده بود. در ابتدای انجام چنین حرکتی برخی باور داشتند که در آینده ای نزدیک این قسمت نیز همانند واحد کامپیوترهای شخصی VAIO به فروش خواهد رسید ولی اندکی بعد سونی از ابهامات پرده برداشت و اعلام کرد در پی پیاده سازی برنامه و استراتژی بلند مدت است که طی آن رفته رفته واحد های بزرگ خود را بدل به نهادهایی مستقل نموده تا قادر باشد برآیندهای مالی دقیق تری از عملکرد هر یک به دست آورد.
بد نیست یادآور شویم بخش تولیدات نیمه هادی سونی یکی از سود ده ترین واحدهای این کمپانی تا به حال محسوب می شده و عمده ی دلیل این مسئله نیز سنسورهای دوربین بسیار با کیفیتی است که توسط این واحد تولید گشته و به شکل گسترده توسط سازندگان تلفن های هوشمند و دوربین های DSLR مورد استفاده قرار می گیرند.
با این جداسازی جدید حالا هسته ی اصلی کسب و کار سونی را بخش موبایل، بازی ها، دوربین ها، فیلم های سینمایی، آلبوم های موسیقی و خدمات مالی تشکیل می دهند و البته واحد زیاندهی همچون تلفن های هوشمند پس از جدا شدن کسب و کار سنسورهای تصویر برداری می بایست تلاش مضاعفی برای بقا و کسب درآمد داشته باشد، زیرا اکنون یکی از اجزائی که باعث میگشت ناتوانی آنها نادیده شود هویتی مستقل یافته و اعدد و ارقام گزارش های مالی اش نیز به استقلال رسیده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین