تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر بازی aa را تجربه کرده باشید، مطمئنا می دانید که چقدر یادگیری آن آسان و چقدر پیشروی در مراحلش مشکل است. Pop the Lock از استودیوی Simple Machine نیز از همین جنس بازی هاست؛ عنوانی که با ساده ترین گیم پلی و گرافیک ممکن، می تواند ماه ها شما را درگیر رد کردن مراحلی کند که گویی هیچ گاه به انتها نخواهند رسید.
کار شما در Pop the Lock باز کردن قفل هاست؛ بدین صورت که با اشاره روی صفحه، خط قرمزی در محیط دایره ای قفل به حرکت در می آید. هر وقت که این خط به نقطه زرد رنگ رسید، باید روی صفحه اشاره کنید تا قفل باز شود.

برای قفل اول، باید یک بار این کار را انجام بدهید. اما برای قفل دوم، دو مرتبه و هر چه در مراحل پیشروی کنید تعداد دفعاتی که باید برای رسیدن خط قرمز به دایره زرد روی صفحه اشاره کنید، بیشتر می شود. مثلا در مرحله ۵۰، باید پنجاه بار در لحظه مناسب (مماس شدن خط و نقطه) روی صفحه اشاره کنید تا قفل باز شده و مجوز ورود به مرحله ۵۱ برایتان صادر شود.
خط قرمز متحرک در هر بار مماس شدن با نقطه، تغییر جهت می دهد. ضمنا با پیشروی در مراحل، زمان بیشتری را باید صرف باز کردن قفل ها کنید و به همین خاطر بازی سخت تر و سخت تر می شود. هنوز مشخص نیست که Pop the Lock چند مرحله دارد، اما تا این لحظه گیمرهای فوق العاده صبوری بوده اند که بازی را تا ۲۰۰ مرحله هم پیش برده اند.
در کنار aa، بازی Pop the Lock از معدود سرگرمی هایی است که میتوان آن را یک «سهل ممتنع» توصیف کرد؛ عنوانی که به ظاهر آسان است اما دوام آوردن و پیشروی در آن حقیقتا کار یک گیمر معمولی نیست.
اگر احساس می کنید که می توانید یک رکورد بین المللی از خود به جای بگذارید، همین حالا Pop the Lock را به رایگان دانلود کنید و یادتان نرود که رکوردهایتان را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین