تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر طبق گزارش بلومبرگ اپل کمپانی Perceptio را به تازگی به تملک خود درآورده. گفتنی است که این استارتاپ تا پیش از این در زمینه ی توسعه یک سیستم هوش مصنوعی فعالیت داشته که بی نیاز از سرویس های ابری بوده و می تواند به صورت محلی روی تلفن های هوشمند اجرا گردد.
برند ساکن کوپرتینو تا بدین لحظه هیچ یک از جزئیات قرارداد مذکور را فاش نساخته و توضیحی نیز در مورد این خرید خود ارائه نکرده و به یقین هم اکنون برای بسیاری این پرسش مطرح است که اپل با در اختیار گرفتن Perceptio چه هدفی را می تواند دنبال کند؟
در پاسخ باید بگوییم هر چند اطلاعاتی در دسترس نیست ولی گمان می رود اهالی کوپرتینو در پی پیاده سازی راهکاری بهینه تر از گذشته برای تجزیه تحلیل و سازماندهی تصاویر ذخیره شده روی آیفون ها و آیپده های خود باشند.
بنیانگذاران Perceptio، یعنی Nicolas Pinto و Zak Stone، به خاطر راه حل هایی که پیش از این برای فناوری شناسایی چهره از طریق یادگیری ماشینی ارائه کرده نام هایی شناخته شده محسوب می شوند. این زوج قبلاً از یک اپلیکیشن iOS‌ با نام Smoothie نیز پرده برداشته اند که قادر است از ترکیب ویدئوهایی کوتاه انیمیشن هایی بسیار جالب بسازد.
در صورت ادغام فناوری های کنونی استارتاپ مورد اشاره با محصولات اپل، برند اول جهان تا حد زیادی از انتقال اطلاعات تصاویر کاربران به دیتا سنترهای خود و پردازش کردن شان بی نیاز شده و ضمن صرفه جویی در هزینه هایش محصولاتی به قطع امن تر را در اختیار افراد قرار خواهد داد که رعایت حریم شخصی کاربر نیز در آنها بهتر و بیشتر از گذشته صورت خواهد پذیرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین