تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از سال ها پیش، کابل های HDMI برای دریافت وضوح تصویر بالاتر در اختیار ما بوده اند و با ده ها دستگاه متخلف به نمایشگرها متصل شده اند اما با توجه به خیزش رزولوشن ۴K، آیا فضا برای این تغییر آماده است یا خیر؟
گروه HDMI Licensing در نظر دارند تا با ارائه گواهی های خاصی که به کابل ها اهدا می شود، از عملکرد آن ها با دستگاه ها و نمایشگرهای ۴K اطمینان حاصل کنند. در حقیقت کابل های کنونی تضمینی برای اجرای با کیفیت رزولوشن ۴K ندارند اما این گواهی جدید به کاربر اطمینان خاطر می دهد که با خریداری کابل، قطعا می تواند رزولوشن مورد نظر را دریافت کند.
شرکت های توسعه دهنده کابل HDMI نیز حالا باید پیرو قوانین مشخصی اقدام به ساخت محصولات خود کنند و از طریق آزمون های مشخص شده، مطمئن شوند که کابل تولید شده قادر به ارائه خروجی ۱۸ گیگابیت بر ثانیه (میزان داده مورد نیاز برای HDMI 2.0) است.
البته این گواهی ها صرفا در ارتباط با ۴K نیستند و تضمین اجرای ویدیوهای HDR را نیز می دهند. زمانی که کابل مورد تایید گروه HDMI Licensing قرار بگیرد، برچسبی روی آن ها نصب خواهد شد و سپس به بازار عرضه می گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین