تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بهار سال گذشته که سرفس پرو ۳ معرفی شد، ادوبی فاش ساخت که مشغول کار روی نسخه های سازگار با تاچ اپلیکیشن های طراحی اش برای ویندوز است.
حالا این شرکت در جریان رویداد Max امسال خود اعلام کرده که مجموعه اپلیکیشن های «اصلی» طراحی آن آماده اند تا اشاره ها و سوایپ های شما را دریافت کنند و برای پذیرش فرامین تاچ از طریق دستگاه های سازگاری چون تبلت مایکروسافت بهینه سازی شده اند.
فوتوشاپ و ایلاستریتور پیشتر برخی قابلیت های مبتنی بر تاچ را در خود داشتند اما حالا با مجموعه وسیعی از نرم افزارها روبرو هستیم که به شما امکان می دهند از این طریق روی صدا، ویدئو، گرافیک متحرک و پروژه های طراحی گرافیکی کار کنید.
این یعنی، فوتوشاپ، لایت روم، ایلاستریتور، ایندیزاین، پریمیر پرو، افتر افکتز و آدیشن همگی قادر خواهند بود داده های ورودی شما هم از طریق انگشت و هم کیبورد معمولی یا ترکپد و استایلوس را دریافت نمایند.
نکته دیگر اینکه ابزارهای سازگار با انگشت ادوبی هم بهبود داده شده اند تا عملکرد مطلوب تری را از خود نشان دهند. اما زمان بندی این شرکت برای ارائه به روزرسانی های نرم افزاری اش از این بهتر نمی توانست باشد چراکه تا ساعاتی دیگر مایکروسافت دستگاه های جدیدی را عرضه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین