تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما بارها عبارت سوخت یا بنزین یورو ۴ به گوشتان خورده و همانطور که می‌دانید چند وقتی است این موضوع در بازار داخلی نیز جدی گرفته می‌شود. اما صنعت خودروی دنیا دنبال دستیابی به استاندارد یورو ۶ است که به اعتقاد خودروسازان مشهور در حال حاضر این امکان فراهم نیست.

بعد از مشخص شدن تقلب کمپانی فولکس‌واگن در تست‌های مربوط به آلودگی و مصرف سوخت، اتحادیه خودروسازان اروپا (ACEA) مدعی شده در شرایط فعلی رسیدن به استانداردهای اکسیدنیتروژن یورو ۶ حداقل تا پایان دهه جاری امکان‌پذیر نیست.
در حال حاضر قانون‌گذاران اروپایی تصمیم دارند تا سال ۲۰۱۷ میلادی قوانین و استانداردهای سخت‌تری را در مورد مشکلات مربوط به آلودگی وضع کنند و تا سال ۲۰۲۰ این استانداردها به صورت اجباری اجرا خواهند شد. مدل‌های جدیدی که در این سال وارد بازار می‌شوند باید در هر کیلومتر تنها ۰.۰۸۰ کیلوگرم آلودگی اکسید نیتروژن داشته باشند که دستیابی به این استاندارد برای خودروسازان خیلی سخت خواهد بود.
وب‌سایت اتواکسپرس به نقل از یکی از کارمندان اتحادیه اروپا اعلام کرده خودروسازان تقاضا کرده‌اند تا عواملی در نظر گرفته شود که آنها بتوانند ساده‌تر به این استانداردها دست پیدا کنند. آنها تقاضا کرده‌اند ضریب در نظر گرفته شده از سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ برابر ۲.۷۵ و در سال ۲۰۲۰ میلادی ۱.۷ باشد. یعنی در سال ۲۰۲۰ موتورهای دیزلی جدید ۱.۷ برابر استاندارد ۰.۰۸۰ در هر کیلومتر یا ۰.۱۳۶ گرم در کیلومتر آلودگی داشته باشند. به نظر می‌رسد این میزان خیلی هم بد نیست و موتورهای تولید شده در سال ۲۰۱۷ می‌توانند استاندارد یورو 5 را داشته باشند.
نکته‌ای که باعث شده ACEA چنین تصمیمی را اتخاذ کند و نکته‌ی مهمی هم به نظر می‌رسد، تقلب کمپانی فولکس‌واگن است و وب‌سایت اتواکسپرس به نقل از منبع خود مدعی شده است که این تبانی از سوی آمریکایی‌ها علیه موتورهای دیزلی اروپا تدارک دیده شده است. فولکس‌واگن با نصب یک نرم‌افزار روی میلیون‌ها مدل خود توانسته بود تست‌های مربوط به آلودگی را با موفقیت پشت سر بگذارد.
در نهایت اینکه خودروسازان دستیابی به استاندارد مد نظر اتحادیه خودروسازان اروپا را دور از ذهن می‌دانند و قصد دارند با همکاری یکدیگر بتوانند قانون‌گذاران را متفاعد کنند تا قوانین ساده‌تری را در نظر بگیرند.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین