تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

الکترونیک آرتز دو هفته پیش فیفا ۱۶ را روانه بازار کرد و با استقبالی گسترده مواجه شد. نمرات دریافتی این بازی نسبتا بالا بود اما با این حال نه فروش آن و نه بازخورد منتقدین از آن به اندازه فیفا ۱۵ نبود.
حالا طبق اعلام آخرین آمار از سوی سازمان GFK که میزان فروش بازی های فیزیکی را در خرده فروشی های بریتانیا گزارش می دهد، باز هم خبر از کسب رتبه اول توسط فیفا را می دهد. این عنوان در دومین هفته متوالی هم توانسته جایگاه خود را حفظ کند. در زیر لیست ده بازی پرفروش این هفته را مشاهده می کنید:
    FIFA 16
    LEGO Dimensions
    NBA 2K16
    Destiny: The Taken King
    Forza Motorsport 6
    Animal Crossing: Happy Home Designer
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    Skylanders Superchargers
    Grand Theft Auto V
    Mad Max
نکته قابل توجه جایگاه نهم و بازی Grand Theft Auto V است که پس از گذشت چند تقریبا یک سال از ارائه نسخه نسل هشتمی و بیش از دو سال از ورژن نسل هفتمی، حضور مستمری در جدول دارد. فورتزا موتور اسپورت ۶ فروشی قابل توجه داشته و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و Mad Max با توجه به اینکه هر دو در تاریخ یک سپتامبر عرضه شدند، اما در حال سقوط از لیست ده عنوان برتر هستند.
لازم به ذکر است که LEGO Dimensions و NBA 2K16 اولین هفته ی فروش خود را پشت سر می گذارند اما با این حال وجود رقیبی قدرتمند چون فیفا ۱۶، آن ها را از کسب رتبه اول فروش باز داشته است. فروش فیفا ۱۶ نسبت به هفته گذشته با ۷۴ درصد کاهش روبرو شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین