تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما با دیدن این تصویر به یاد دستگاه های شکنجه قرون وسطی افتاده اید یا تصور کردید که با آثار یکی از صاحبان سبک هنر انتزاعی روبرو هستید. اما نه، این تصویر در اصل چیدمان تازه ای برای صندلی های هواپیماست که توسط ایرباس پیشنهاد داده شده و براساس آن مسافران به صورت طبقه ای روی یکدیگر قرار می گیرند.
چنین چیدمانی شاید عجیب به نظر بیاید اما یکی از مزایای آن دست کم این است که مسافران برخی از صندلی ها می توانند دراز بکشند که البته حتی چنین مزیتی هم باعث نمی شود از میزان غیرواقعی بودن این طرح کم شود.
خلاصه کلام اینکه اگر تا پیش از این، در حین سوار شدن و انتقال به هواپیما حس «شی» بودن به شما دست می داد، با دیدن این تصویر قطعا چنین ذهنیتی در شما تقویت خواهد شد.
 تلاش روز افزون خطوط هوایی برای بالا بردن میزان بهره وری در سال های اخیر باعث شده که هرچند وقت یک بار طرح هایی عجیب و غریب مانند این از سوی شرکت های یاد شده ارائه شود و می توان مطمئن بود که این طرح، در نوع خود آخرین هم محسوب نمی شود.
اما خبر خوشحال کننده این است که طرح به نمایش در آمده در مطلب تنها به یک پتنت مربوط می شود و هنوز هیچگونه شواهدی دال بر اینکه در آینده نزدیک شاهد پیاده سازی آن در هواپیماها باشیم وجود ندارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین