تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تا به حال چند بار پیش آمده سرگردان در خیابان ها، پشت فرمان باشید و ندانید کجا هستید و به کجا می روید؟ البته گوگل مپز چند سالی است که کار را ساده تر کرده و گم شدن در خیابان ها با وجود این همه تکنولوژی یک استعداد ویژه به حساب می آید. با این حال، اپلیکیشن های ویژه راهبری می توانند قابلیت های منحصر به فردی نسبت به گوگل پلی ارائه دهند.
یکی از قابلیت های کارآمد Drivemode، برقراری ارتباط با اپلیکیشن هایی نظیر Waze ،Google Maps ،Pandora و Spotify است. بدون اینکه بخواهید چشم از جاده و خیابان بردارید می توانید خیلی ساده و سریع موسیقی مورد علاقه تان را انتخاب کنید و یا حتی مسیر را به اپ اعلام کنید تا به شما بگوید چه مسیری بهتر و سریع تر است.

جالب است که حتی حین برقراری تماس تلفنی و صحبت کردن نیز می توانید مسیر خود را باز هم تماشا کنید. چنین قابلیتی در زمان پخش موسیقی نیز امکان پذیر است. در هر صورت، نقشه به حالتی کمرنگ تر در پس زمینه قرار دارد و به شما این امکان را می دهد که همواره نگاه تان به مسیر درست باشد.
اگر مسیرها را به درستی نمی شناسید و مرتبا از این گوشه به آن گوشه ی شهر می روید، بنابراین اپلیکیشنی این چنینی بسیار کارآمد خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین