تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می رسد آپدیت جدید اکس باکس وان که قرار است ویندوز ۱۰ را به این کنسول بیاورد، امکانات هیجان انگیزی برای افزودن به دستگاه دارد که گیمرها از آن استقبال می کنند. تا پیش از این، امکان تغییر عملکرد دکمه ها در یک بازی وجود نداشت اما حالا برای مثال به راحتی می توانید جای دو دکمه A و B را با یکدیگر جا به جا کنید.
چنین قابلیتی ابتدا برای معرفی کنترلر الیت اکس باکس وان مطرح شد. این کنترلر ۱۵۰ دلاری چنین امکانی را قرار بود به صورت پیش فرض ارائه دهد اما حالا Mike Ybarra از تیم اکس باکس می گوید همه کنترلرها در آپدیت جدید قادر به پذیرفتن تغییرات هستند.
چنین قابلیتی باید سال ها پیش به عنوان استاندارد مطرح می شد اما حتی با معرفی کنسول های نسل هشتم هم باز شاهد پشتیبانی پلتفرم های جدید از آن نبودیم تا اینکه دست آخر، اوایل سال ۲۰۱۵ سونی با آپدیت نرم افزاری، دستکاری در کنترلر را مهیا نمود.
حالا همه کاربران اکس باکس وان می توانند برای راحت تر بازی کردن، دستور العمل خود را داشته باشند و آنگونه که می پسندند جریان را پیگیری کنند. به هر روی، اگر قصد خرید کنترلر الیت اکس باکس وان را دارید، قطعا از کار کردن با آن پشیمان نخواهید شد


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین