تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از بزرگ ترین جذابیت های سری محصولات گلکسی تا همین اواخر البته، امکان تعویض باتری آنها بود. برای آن دسته از کاربرانی که مدت های طولانی در راه هستند یا افرادی که باتری موبایلشان عمر خود را کرده و باید عوض شود این قابلیت بسیار سودمند واقع می شود.
متاسفانه اغلب تولیدکنندگان دستگاه های موبایل مدتی است که تصمیم گرفته اند این ویژگی را از پرچمداران خود حذف نمایند تا به طریقی از ضخامت کلی دستگاه ها بکاهند.
حالا استیو همراستافر یا همان @OnLeaks عکسی از قسمت پشت بدنه پرچمدار آتی مایکروسافت یعنی لومیا ۹۵۰ اکس اس را منتشر کرده که یک باتری ۳۳۴۰ میلی آمپر ساعتی قابل تعویض را برای آن نشان میدهد.
دستگاه بادر نظر داشتن تصاویر و اطلاعات لو رفته قبلی، ظاهرا همان لومیا ۹۵۰ اکس ال است و چنانچه تصویر لو رفته واقعی باشد می تواند تلفن هوشمند پیشرفته آتی مایکروسافت را به خاطر بهره مندی از یک باتری قابل تعویض به یکی از معدود پرچمدارانی بدل کند که همچنان این ویژگی را دارند و چنین مشخصه ای برای آن یک امتیاز مهم محسوب خواهد شد.
امید می رود که در جریان کنفرانس روز سه شنبه اهالی ردموند به اطلاعات بیشتری در این رابطه دست پیدا کنیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین