تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

عکس های شگفت انگیزی که ناسا و دیگر سازمان های فضایی هر چند وقت یک بار از گستره بی پایان هستی منتشر می کنند، فرایندهای طولانی ویرایش را پشت سر گذاشته و پس از عبور کردن از فیلتر فوتوشاپ به دست ما می رسند.
این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست حالا اما ادوبی به تفسیر توضیح داده که دقیقا چه تغییراتی روی این تصاویر اعمال می شود تا به شکل نهایی شان در آیند.
در وهله نخست در نظر داشته باشید شخصی که کار ویرایش این عکس ها را انجام می دهد نباید یک طراح گرافیک باشد: این فرد معمولا یک ستاره شناس است چراکه باید توانایی تفسیر کردن داده های خام را داشته باشد و بتواند داده های غیر ضروری را از روی آنها حذف نماید.
رابرت هات از یکی از ستاره شناسانی است که این تصاویر را ویرایش می کند و در این رابطه اظهار داشت که کارش را با «داده های سیاه و سفید خام از بخش های مختلف طیف مادون قرمز آغاز می کند.»
او برای نمایش جالب ترین ویژگی های تصویر و خلاص شدن از دست داده های مصنوعی غیر ضروری کنتراست عکس ها را بالا می برد و پس از این مرحله «رنگ های مادون قرمز» را به رنگ هایی تغییر می دهد که برای چشم های غیر مسلح قابل رویت باشند.
او همچنین عکس و داده های دریافی از تلسکوپ های مختلف (نظیر هابل) را به صورت لایه به لایه روی یکدیگر قرار می دهد تا تصاویری دقیق تر و با طراوت تر را ایجاد نماید. برای نمونه می توانید به کارهای انجام شده او روی سحاب اوریون توجه نمایید.

 تصویر پانورامیک از کهکشان اندرومدا که در ابتدای این متن نیز آمده است دستخوش پاره ای اصلاحات و اعمال ویرایشی شده و عکس های متعدد گرفته شده از مریخ توسط کاوشگر کنجکاوی نیز همینگونه هستند.
دوربین های این کاوشگر به گونه ای بهینه سازی شده اند که از چشم اندازهای سطح این سیاره عکس بگیرند و به همین دلیل توانایی عکس گرفتن از آسمان مریخ را ندارند.
فردی  مانند هارت لبه های ناهموار عکس های چسبیده به همی که این کاوشگر برای زمین مخابره می کند را نرم می کند و سپس با افزودن آسمان قرمز رنگی که تصور می شود از سطح مریخ قابل رویت باشد، تصویر را زیباتر می کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین