تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 وبلاگ رسمی مایکروسافت در آمریکا، به‌تازگی مقاله‌ای منتشر کرده است که به کاربران نشان میبراساس شایعات قبلی، می‌دانیم که این تلفن هیچکدام از تلفن‌های هوشمند Lumia 950 یا Lumia 950 XL نیست. هر دو این گوشی‌ها براساس پیش‌بینی‌ها روز سه‌شنبه ششم اکتبر در شهر نیویورک به‌صورت رسمی معرفی خواهند شد. گوشی موجود در تصویر قطعا Lumia 550 هم نیست که مدتی است خبرهایی پیرامون آن می‌شنویم.
یکی از فرضیه‌های موجود این است که احتمال دارد این تلفن Lumia 850 باشد که چند وقتی است شایعاتی در مورد مشخصات سخت‌افزاری آن شنیده می‌شود ولی هیچ‌وقت تصویری از آن در رسانه‌های خبری دیده نشد. آن‌طور که شنیده می‌شود قرار است تا پایان سال جاری میلادی این گوشی هوشمند با پردازنده مدل اسنپدراگون 410 به‌شکل رسمی به خانواده لومیا مایکروسافت ملحق شود‌دهد اپلیکیشن‌های مختلف چقدر خوب می‌توانند با دستیار صوتی کورتانا به‌صورت یک‌پارچه به اجرای دستورات مختلف بپردازند. این مقاله خود مقاله‌ای مفید و کاربردی است ولی در آن تصویری وجود دارد که شاید بتوان گفت جذاب‌تر از خود مقاله است. در این تصویر بانویی را می‌بینید که در حال استفاده از دستیار صوتی کورتانا است؛ آن هم بر روی تلفن هوشمندی ناشناس!

براساس شایعات قبلی، می‌دانیم که این تلفن هیچکدام از تلفن‌های هوشمند Lumia 950 یا Lumia 950 XL نیست. هر دو این گوشی‌ها براساس پیش‌بینی‌ها روز سه‌شنبه ششم اکتبر در شهر نیویورک به‌صورت رسمی معرفی خواهند شد. گوشی موجود در تصویر قطعا Lumia 550 هم نیست که مدتی است خبرهایی پیرامون آن می‌شنویم.
یکی از فرضیه‌های موجود این است که احتمال دارد این تلفن Lumia 850 باشد که چند وقتی است شایعاتی در مورد مشخصات سخت‌افزاری آن شنیده می‌شود ولی هیچ‌وقت تصویری از آن در رسانه‌های خبری دیده نشد. آن‌طور که شنیده می‌شود قرار است تا پایان سال جاری میلادی این گوشی هوشمند با پردازنده مدل اسنپدراگون 410 به‌شکل رسمی به خانواده لومیا مایکروسافت ملحق شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین