تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

طعنه زدن به رقیب در دنیای فناوری سابقه درازی دارد و اپل و مایکروسافت نیز دو غول قدرتمند این حوزه هستند که رقابت سنگینی در حوزه های مختلف با یکدیگر داشته و تاکنون به شکل های مختلف شاهد انواع کنایه های آنها به طرف مقابل بوده ایم.
یکی از آخرین این موارد به سایت پشتیبانی اپل مربوط می شود که این شرکت در آن سعی کرده برداشت خود از ویندوز را به شکل غیر مستقیم نشان دهد.
در وب سایت شرکت ساکن کوپرتینو، دسترسی به قسمت پشتیبانی هر بخش با کلیک کردن روی لوگوی رسمی آن انجام می گیرد، مواردی که از جمله آنها می توان به iOS 8، OS X Yosemite و iCloud اشاره کرد.
در بخش iCloud Calendar اما گزینه ای وجود دارد که با کلیک روی آن کاربر به بخش مربوط به iCloud Calendar در پلتفرم ویندوز منتقل می شود و اپل در این قسمت به جای لوگوی ویندوز، از تصویر نه چندان زیبای یک پنجره استفاده کرده است.
از آنجایی که طراحان این سایت حتماً تاکنون لوگوی واقعی سیستم عامل رقیب را مشاهده کردند، می توان گفت انتخاب این تصویر حتماً معنای پنهانی دارد که تفسیر آن را به شما می سپاریم.
برای درک بهتر برداشت اپل از سیستم عامل رقیب، بد نیست بدانید که اپل در Mac OS، دیگر PC های موجود روی شبکه را با آیکون زیر نمایش می دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین