تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Sanmay Ved نام یکی از کارکنان پیشین گوگل است که در تاریخ ۷ مهر دامنه Google.com را به مبلغ ۱۲ دلار خریداری کرد و تا پیش از اینکه غول جستجو متوجه موضوع شود، حدود ۱ دقیقه مالکیت این آدرس را در اختیار خود داشت.
این شخص می گوید در تاریخ یاد شده در حال مرور دامنه های قابل خریداری روی سرویس Google Domains بوده که متوجه می شود پر ترافیک ترین آدرس اینترنتی جهان با قیمت ناچیزی قابل خرید است.
کارمند پیشین شرکت ساکن مانتین ویو می گوید در ابتدا به نظر می رسید اشتباهی رخ داده باشد، اما روند خرید دامنه و انتقال مالکیت بدون مشکل انجام شد و به همین سادگی Sanmay Ved نام خود را هرچند برای لحظاتی، به عنوان مالک مشهور ترین دامنه اینترنتی جهان به ثبت رساند.
وی می گوید پس از این اتفاق صفحه جستجوی معمول گوگل برایش تغییر کرد، ابزارهای وب مستر پدیدار شدند و پیام هایی که مخاطبشان مالک گوگل دات کام بودند به نمایش در آمدند.
ظاهرا در این میان پیام هایی حاوی اطلاعات محرمانه و داخلی شرکت نیز وجود داشته اند که البته Sanmay Ved آنها را در اختیار تیم امنیتی گوگل قرار داده است.
کارمند سابق گوگل در فرصت کوتاه خود اسکرین شات هایی تهیه کرد و در نهایت نیز با دریافت پیغامی مبنی بر اینکه دامنه مورد بحث قابل انتقال نیست، مبلغ ۱۲ دلار به حساب وی بازگردانده و تجربه شیرین به پایان رسید، تجربه کوتاه مالکیت یک دقیقه ای بر Google.com که Sanmay Ved آن را غیر قابل فراموش کردن می داند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین