تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو تن از موسسان استودیوی Criterion Games، استودیوی سازنده ی سری Burnout و برخی از نسخه های نید فور اسپید، اعلام کرده اند که این احتمال وجود دارد تا دنباله ای معنوی برای این بازی ریسینگ محبوب عرضه شود.
استودیوی Three Fields Entertainment، که سال گذشته توسط موسسان Criterion یعنی الکس وارد و فیونا اسپری تاسیس شد، در هفته ی گذشته دو توییت در شبکه اجتماعی توییتر ارسال کرد که می تواند امید را در طرفداران و دوست داران سبک منحصر به فرد برن اوت زنده کند.
در اولین توییت گفته شد که این استودیو، اولین بازی خود که یک بازی ورزشی چند نفره است را در بهار سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد کرد و بعد از آن، یک بازی رانندگی ساخته خواهد شد.
پس از آن، استودیو در توییتی دیگر نوشت:
می پرسید چه سبک بازی رانندگی؟ یک دنباله ی معنوی. سرعت. ترافیک. و زد و خورد. پر از زد و خورد.
با توجه به توییت دوم می توان قطعا مطمئن بود که سازندگان، به بازی Burnout اشاره می کنند؛ چرا که این بازی به زد و خوردها و تصادفات بیش از اندازه ی خود مشهور است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین