تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپلیکیشن های ساعت هشدار به خودی خود استثنایی نیستند؛ تمامی آنها یک کار واحد انجام می دهند و آن هم پخش زنگ هشدار در زمان تعیین شده است تا برای رسیدن به محل کار یا مدرسه و دانشگاه عقب نمانیم.
Realarm هم در ظاهر یک اپلیکیشن ساعت هشدار معمولیست، اما از امکانات منحصر به فردی بهره می برد که آن را از سایر نمونه های مشابه در ویندوزفون متمایز می کند.
اما چه عاملی باعث می شود که یک اپلیکیشن ساعت هشدار را منحصر به فرد بخوانیم؟ بزرگترین وجه تمایز Realarm با نمونه های مشابه، امکان تعیین زنگ های هشدار مختلف برای هر ساعت است. بدین معنا که با هر بار زنگ خوردن، به صورت رندوم آهنگ جدیدی پخش می شود تا هر روز با آوایی جدید و تازه از خواب برخیزید.

قابلیت بعدی، استفاده از فرمان های صوتی است. در Realarm قادرید برای کارهایی همچون کوک کردن ساعت از فرمان های صوتی بهره بگیرید. برای فعال شدن این قابلیت، در ابتدا می بایست برای آن یک Prefix یا پیشوند (معادل Ok Google در موبایل های اندرویدی) در نظر بگیرید.
سپس می توانید فرمان های صوتی شخصی سازی شده خود را در موبایل صادر کنید تا اپلیکیشن از آنها اطاعت کند. البته توجه داشته باشید که این فرمان های صوتی را می بایست به زبان انگلیسی و با لهجه آمریکایی در اپ تعریف کنید.
از دیگر امکانات Realarm هم می توان به پشتیبانی از کاشی های زنده، وجود تقویم با امکان تعیین یادداشت، تنظیم سریع ساعت و امکان تعریف بازه زمانی دلخواه برای تکرار زنگ اشاره نمود. این اپلیکیشن کاربردی را می توانید به رایگان از ویندوز استور دریافت کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین