تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اوایل امسال بود که گوگل اعلام کرد قصد دارد گلس را از نو طراحی کند و هنوز هم که هنوز است اطلاعاتی در مورد شکل و شمایل نهایی این دستگاه به دست نیامده. گزارشات اخیر اما حکایت از آن دارند که این شرکت احتمالا قصد دارد تغییرات اندکی را در عینک هوشمند خود اعمال نماید اما برپایه پتنت تازه ای که از سوی اهالی مانتین ویو به ثبت رسیده در آینده تغییرات به مراتب بزرگ تری در این گجت ایجاد می شوند.
این پتنت که هفته گذشته منتشر گردید و پرونده مربوط به آن بیش از یکسال قبل تسلیم اداره علائم تجاری و پتنت های آمریکا شد دستگاهی شبیه به گوگل گلس را به تصویر می کشد که از هولوگرام ها برای بازتاباندن تصاویر روی نمای دنیای واقعی که پیش رویتان قرار دارد استفاده می کند.
البته هیچ تضمینی در مورد اینکه گوگل در نهایت این دستگاه را ارائه می کند یا خیر وجود ندارد اما در حال حاضر آنطور که از شواهد امر بر می آید طرح ها و برنامه های این شرکت برای گلس بسیار محدود هستند و پیش بینی شده که طرح نهایی بیشتر روی مشتریان سازمانی تمرکز داشته باشد تا خریداران معمول.
با این همه گوگل به شدت به این فناوری توجه نشان می دهد و اخیرا نیز بودجه هنگفتی را در شرکت مجیک لیپ سرمایه گذاری کرد که یک استارتاپ مرموز است و روی توسعه هدست واقعیت افزوده مختص به خود کار می کند. احتمال می رود که این پتنت تازه در جریان همکاری های آتی گوگل و مجیک لیپ به کار گرفته شود یا اینکه یکی دیگر از صدها موردی باشد که به ثبت می رسند اما هیچگاه به صورت واقعی تولید نمی شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین