تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حالا که گوگل یک شرکت مادر تخصصی جدید پیدا کرده است، مرام نامه اخلاقی تازه ای نیز برای آن تعریف شده و قرار است تغییرات قابل توجه ای در فعالیت هایش اعمال گردد. برای نمونه دیگر خبری از شعار «شرور نباشید» گوگل در میان نیست و به لطف وجود آلفابت، مرام نامه جدیدی برای این کمپانی تعریف می گردد.
منشور اخلاقی تازه آلفابت روز جمعه و پس از آن منتشر شد که گوگل رسما فرایند تغییر و تبدیل شدن به یکی از شرکت های تابعه آلفابت را آغاز نمود.
حتما می دانید که عبارت «شرور نباشید» برای مدت بیش از یک دهه است که بخشی از مرام نامه گوگل بوده است و اولین خط از منشور اخلاقی این غول جستجو را تشکیل می دهد.
با این همه، آلفابت این عبارت شناخته شده را در مرام نامه خود استفاده نکرده اما روشن است که هنوز هم به آن باور دارد. این شرکت در مقابل به جای خط اول منشور اخلاقی خود از این عبارت استفاده کرده است: «کارکنان آلفابت و شرکت های تابعه آن باید کار درست را انجام دهند، از قوانین پیروی کنند، به کار خود افتخار نمایند و با یکدیگر با احترام رفتار نمایند.»
علاوه بر جمله معروف گوگل، زبان تند اهالی مانتین ویو در رابطه با نحوه عمکلرد این شرکت نیز در منشور اخلاقی آلفابت به چشم نمی خورد و برای نمونه جای خالی جمله ای مانند این به شدت احساس می شود: «هرکاری که ما در رابطه با گوگل انجام می دهیم مطابق با سخت گیرانه ترین استانداردهای اصول کاری خواهد بود و باید اینطور باشد.»
روی هم رفته می توان اینطور ارزیابی کرد که منشور اخلاقی جدید آلفابت شکلی کلی تر و عمومی تر به خود گرفته. آنطور که در گزارش وال استریت ژورنال آمده است برخی جزئیات مربوط به منشور اخلاقی ریز و همراه با جزئیات گوگل نظیر آوردن حیوانات خانگی به محیط کار در آن به چشم نمی خورد.
آلفابت در اصل تلاش دارد تا با وضع قوانینی کلی در سطوح بالاتر فضا را برای شرکت های تابعه خود باز بگذارد تا فرهنگ کاری خود را تعریف نمایند که قطعا متفاوت از مرام نامه اخلاقی گوگل خواهد بود.
با وجود آنکه گوگل در لایه های زیرین آلفابت قراردارد، مرام نامه اخلاقی آن تقریبا همانند سابق باقی می ماند و حتی عبارت «شرور نباشید» معروف را نیز شامل می شود. و چون اغلب کارکنان آلفابت در گوگل کار می کنند این جمله برای همیشه در ذهن آنها حک می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین