تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگرچه سونی در زمان استفاده از اسنپدراگون ۸۱۰ در تلفن های همراه اکسپریا +Z3 و Z4 به مشکلات بسیاری برخورد اما دوباره در نسل جدید پرچمداران خود از همان سیستم-بر-چیپ بهره گرفته که این امر، اندکی موجب تعجب است.
اکنون برخی منابع چینی خبر می دهند که تلفن همراه اکسپریا Z5 کامپکت با مشکل گرمایش بیش از حد و کاهش عملکرد نمایشگر تاچ رو به رو شده.

چندی پیش، تصویری منتشر شد از قطعات داخلی نسخه پریمیوم Z5 که نشان دهنده استفاده سونی از دو مجرای خنک کننده مجزا برای چیپست این تلفن همراه بود. در واقع این دو مجرا، به شکل مستقیم روی چیپست اصلی فرود آمده و از ایجاد گرمای بیش از اندازه توسط آن جلوگیری به عمل می آوردند. حال مشخص نیست که آیا سونی از این روش در هر سه تلفن همراه خانواده Z5 بهره گرفته یا چنین سیستم خنک کننده ای، صرفا متعلق به نسخه پریمیوم است.
در این میان، گزارشات تازه ای از کشور چین منتشر شده اند مبنی بر اینکه نسخه کامپکت از Z5، با مشکل ایجاد حرارت بیش از اندازه رو به روست. گفته می شود زمانی که حرارت موبایل بالا می رود، عملکرد تاچ نمایشگر دچار مشکلاتی گشته و به خوبی به لمس انگشت کاربر عکس العمل نشان نداده و با تاخیرهای بسیاری در انجام کارها همراه می گردد. گزارش شده که در برخی موارد، نمایشگر تاچ به شکل کلی از کار افتاده و برخی کاربران اظهار داشته اند که روشن و خاموش کردن کلی دستگاه نیز حل کننده این مشکل نبوده است.
سونی می تواند با یک آپدیت نرم افزاری مشکل ایجاد حرارت بیش از اندازه را حل کند اما مسئله اینجاست که در این صورت، عملکرد چیپست باید دست خوش تغییر گشته و کاهش پیدا کند که به طور کلی، مسئله استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ را زیر سوال می برد. سونی می توانست به جای کاهش قدرت نسخه ۸۱۰، از  اسنپدراگون ۸۰۸ استفاده کرده و با این مشکلات نیز رو به رو نگردد. اکنون به نظر می رسد سازندگانی نظیر ال جی که برای پرچمداران خود به سراغ اسنپدراگون ۸۰۸ رفته اند، کار صحیح تری را انجام داده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین