تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت SolarCity که از مجموعه های تحت مدیریت ایلان ماسک به شمار می رود، روز گذشته از جدیدترین پنل های خورشیدی خود پرده برداشت.
این پنل های جدید با ۲۲.۰۴ درصد بهینه ترین مدل های موجود به شمار می روند و پس از آنها نمونه های تولیدی SunPower با ۲۱.۵ درصد قرار دارند.
سولار سیتی در حال حاضر بزرگترین ارائه دهنده پنل های خورشیدی در ایالات متحده است اما برای ساخت پنل های خود، از قطعات تولید کنندگان دیگر استفاده می کند.
این شرکت اعتقاد دارد با روی آوردن به تولید همه قطعات توسط خودش، خواهد توانست هزینه را پایین آورده و به ۱۵ تا ۲۰ سنت به ازای هر وات برق تولیدی برساند.
سولار سیتی در مورد پنل های جدید می گوید طراحی آنها برای خریدارانی مناسب است که فضای چندانی در اختیار ندارند و از همین رو به بهینه ترین پنل های موجود نیازمند هستند.
شرکت یاد شده پیشتر در زمینه نصب پنل های خورشیدی اشتغال داشت و از سال گذشته با تاسیس یک کارخانه کوچک در کالیفورنیا تولید این قطعات را نیز آغاز کرد.
سولار سیتی همچنین تصمیم دارد تا سال ۲۰۱۷ یکی از بزرگترین خطوط تولید دنیا را در شهر بوفالوی ایالت نیویورک تاسیس کرده و تا سال ۲۰۲۰ نیز میزان تولید خود را به ۹ تا ۱۰ هزار پنل در روز برساند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین