تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کرایولا اولین کمپانی بود که با محصول Color Alive کتاب‌های رنگ آمیز را با اپلیکیشن‌ها ترکیب کرد تا کودکان بتوانند خلاقیت خود را به شکلی نوین پرورش دهند. اما پژوهشی که دیزنی روی آن کار می‌کند این است که کودک بتواند کاراکترهای کتاب رنگ‌آمیزی را در حالی که آن را رنگ می‌کند، به صورت متحرک سه‌بعدی ببیند.

همه اینها توسط اپلیکیشن واقعیت افزوده‌ای که دیزنی آن را توسعه داده امکان پذیر است. این اپلیکیشن می‌تواند از طریق دوربین موبایل تصاویر را به صورت زنده دریافت کرده و آنها را به یک سطح سه‌بعدی قابل تغییر شکل تبدیل کند. در تصویر متحرک زیر یک فیل را می‌بینید که همزمان با این که کودک شلوارش را رنگ‌آمیزی می‌کند، می‌رقصد. این سبک تبدیل تصویر به انیمیشن به صورت زنده را می‌توان روی بالا رفتن پرچم‌های یک قلعه یا سفینه فضایی که به سمت آن شلیک می‌شود نیز پیاده‌سازی کرد.

البته این اپلیکیشن فعلا در فاز تحقیقاتی است و امکان نصب و استفاده از آن وجود ندارد. اما بدون شک زمانی که این فناوری به واقعیت تبدیل شود، یکی از رویاهای کودکی نسل‌های ما به وقوع پیوسته است. این که کاراکتری را رنگ‌آمیزی کرده و سپس آن را زنده کنید. در دنیایی که کودکان به تلفن هوشمند و تبلت‌ها علاقه بیشتری نشان می‌دهند تا مدادرنگی و کتاب رنگ آمیزی، شاید چنین فناوری بتواند شیوه استفاده آنها از فناوری را تحت الشعاع خود قرار داده و به رشد خلاقیت آنها کمک کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین