تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا دو برنامه‌نویس فیسبوک به نام‌های لیور توبی و مهدی مولانی، بازی کلاسیک Doom را بر روی نسخه جدید اپل تی‌وی و اپل واچ پورت کردند.

برخی‌ از بازی‌ها هستند که برای آزمایش کارایی یک سخت‌افزار و تشخیص اینکه بازی با چه گرافیک و نرخ فریمی بر روی آنها اجرا می‌شود، بر روی آنها پورت می‌شوند. اما در این میان یک بازی خاص وجود دارد که فقط به دلیل تاثیر بزرگی‌ که برروی فرهنگ گیمرها داشته، سعی‌ می‌شود که برروی تمامی‌ سخت‌افزارهای جدید پورت شود. این بازی کلاسیک، Doom نام دارد. اخیرا در یک نشست هکاتون (که در آن‌ برنامه‌نویسان سعی‌ می‌کنند یک پروژه جالب و جدا از کار اصلی‌شان انجام دهند) ده ساعته، دو برنامه‌نویس فیسبوک به نام‌های لیور توبی و مهدی مولانی بازی دووم را برروی اپل واچ و نسخه جدید اپل تی‌وی، دو سخت‌افزار شرکت اپل پورت کردند. بازی به خوبی و توسط کنترلر جدید اپل تی‌وی بر روی این سخت‌افزار اجرا می‌شود و به راحتی‌ می‌توان آن‌ را انجام داد اما در مورد اپل واچ، این قضیه صدق نمی‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین