تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک روز پس از ارائه ساعت گیر اس ۲ سامسونگ به بازارهای جهانی، این کمپانی اپلیکیشن Samsung Gear یا همان Gear Manager را برای همه تلفن‌های هوشمند به مجهز به اندروید ۴.۴ کیت‌کت به بالا ارائه کرده است.

دیروز ساعت هوشمند گیر اس ۲ سامسونگ روانه بازار برخی کشورها شد و به زودی علاقه‌مندان به این محصول در کشورهای دیگر نیز می‌توانند آن را خریداری کنند. این محصول متفاوت فقط با تلفن‌های ساخت خود این کمپانی کره‌ای سازگار نیست و از آن می‌توان در کنار همه تلفن‌های هوشمند با اندروید ۴.۴ یا بالاتر استفاده کرد. کاربران برای پیکربندی تنظیمات و قابلیت‌های مختلف این ساعت نیاز به اپلیکیشن Gear Manager دارند و به همین دلیل سامسونگ این اپلیکیشن را برای استفاده در تلفن‌های اندرویدی دیگر نیز در پلی استور ارائه کرده است.
با نصب این اپلیکیشن کاربران می‌توانند تقریبا به همه ویژگی‌های مهم این ساعت هوشمند روی تلفن‌هایی به غیر از گلکسی‌های سامسونگ نیز دسترسی داشته و تجربه مشابهی داشته باشند، اما به هر حال برخی قابلیت‌ها نیز ویژه تلفن‌های گلکسی است و تنها در صورت جفت شدن ساعت با آنها قابل دسترس است. به عنوان مثال اگر کاربری تمایل داشته باشد از سرویس سامسونگ پی برای پرداخت استفاده کند، باید حتما این ساعت را با تلفن گلکسی استفاده کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین