تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شاید ساختن یک خانه رویایی برای هرکسی یک نقطه بسیار ویژه در زندگی محسوب شود ولی اگر دوست دارید تا این کار را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا امکان اتصال به اینترنت در منطقه‌ای که زمین خود را خواهید خرید، بررسی کنید. دلیل این پیشنهاد این است که فردی در آمریکا مجبور شد هزینه 117 هزار دلاری برای اینترنت خانگی خود اختصاص بدهد تا سایر همسایه‌های او نیز از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند.
ماجرا از این قرار است که فردی به نام کول مارشال (Cole Marshall) پس از مدت‌ها موفق شده بود تا هزینه‌های لازم برای ساخت یک خانه رویایی را مهیا کند. او برای انجام این کار زمینی در بیرون شهر خریداری کرده و آماده ساخت خانه خود شده بود. او در طول فرایند ساخت خانه خود با مسئولان مخابرات منطقه صحبت‌های اولیه‌ای را انجام داده بود. این افراد به مارشال اعلام کرده بودند که در منطقه‌ای که او در حال ساخت خانه است، دست‌یابی به اینترنت پرسرعت ممکن خواهد بود.
با این وجود هنگامی که فرایند ساخت خانه او به پایان رسید و مارشال برای دریافت اتصال اینترنتی خود به مراجع مربوطه مراجعه کرد، با امری شوکه کننده روبرو شد. او تنها اجازه داشت تا اینترنتی با سرعت 3 مگابیت بر ثانیه برای دانلود و 1 مگابیت بر ثانیه برای آپلود را دریافت کند.
وی که با این مشکل روبرو شده بود تصمیم گرفت تا شرایطی ایجاد کند که اینترنت پرسرعت برای همسایگان او نیز مهیا شود و به همین دلیل نیز از سال 2013 تا به امروز میزان 117 هزار دلار برای زیرساخت‌های اینترنتی در این منطقه خرج کرده است. به این ترتیب این فرد علاوه بر ساخت خانه رویایی خود، رویای دستیابی به اینترنت پرسرعت را برای اهالی منطقه نیز محقق کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین