تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

توسعه‌ی شبکه‌های ماهواره‌ای برای گسترش دامنه‌ی اینترنت موضوعی است که در سال‌های اخیر علاقه‌ی بسیاری از کمپانی‌ها را به خود جلب کرده است. پس از انتشار شایعه‌ی سرمایه‌گذاری گوگل در اسپیس‌ایکس، حال این کمپانی رسما از سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری غول جستجو خبر داده است.

اسپیس‌ایکس رسما اعلام کرده که گوگل و فیدلتی یک میلیارد دلار در این کمپانی برای توسعه‌ی برنامه‌های فضایی از جمله تسهیل سفرهای فضایی، توسعه‌ی موشک‌های چندبار مصرف و ماهواره‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
اگرچه بیانیه‌ی اسپیس‌ایکس در مورد سرمایه‌گذاری گوگل مبهم است، اما انتشار گزارش‌های متعدد در مورد فعالیت‌های ایلان ماسک به منظور توسعه‌ی شبکه‌‌ای متشکل از ماهواره‌ها برای توسعه‌ی اینترنت، سرمایه‌گذاری و همکاری نزدیک این دو کمپانی را معنی می‌کند. همانطور که می‌دانید عمده درآمد گوگل از راه تبلیغات تامین می‌شود. تبلیغات در فضای آنلاین به مخاطب نیاز دارد و گسترش دامنه‌ی اینترنت به معنای افزایش کاربران اینترنت و در نتیجه افزایش مخاطبان اینترنت است. اگرچه گوگل درآمد کلانی از راه تبلیغات به جیب می‌زند، اما رشد درآمد این کمپانی دیگر شتاب لازم را ندارد و از این‌رو غول جستجو درصدد افزایش مخاطبان خود برآمده است. پروژه‌ی لون گوگل نیز، در این راستا تعریف شده است.
هفته‌ی گذشته ایلان ماسک اعلام کرد که در پروژه‌ی راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌های اینترنتی، ۱۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌کند. یقینا در سال‌های آینده کنترل اینترنتی قدرت خارق‌العاده‌ای را در اختیار کمپانی‌های نظیر اسپیس‌ایکس قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین