تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این مطالعه نشان می دهد که 68 هزار سیستم پزشکی متعلق به یکی از بزرگترین مراکز پزشکی آمریکا، در معرض حمله هکرها قرار دارد.پژوهشگران برای تحقیقات بیشتر، اقدام به تولید نرم افزارهای مجازی دستگاه های پزشکی کردند و مشاهده کردند که این نرم افزارها نیز برای هکرها بسیار جذاب است .
نتایج این تحقیقات در کنفرانس هکر Derbycon ارایه شده است. محققان در این کنفرانس بیان کردند که رابط های (Interfaces) متصل شده به سیستم های پزشکی، از طریق موتور جستجوی Shodan قابل دسترسی هستند.
این موتور جستجو معمولا برای تجهیزات متصل به اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. محققان از این نرم افزار برای بررسی آسیب پذیری طیف وسیعی از خدمات درمانی از جمله رادیولوژی و درمانگاه های اطفال استفاده کردند.
در این کنفرانس اطلاعات ارزشمندی از قبیل تجهیزات و مراکز آسیب پذیر و نحوه نفوذ و عملکرد هکرها گزارش شد. همچنین با استفاده از 23 دستگاه مجازی ام آر آی، نحوه هدف قرار دادن هکرها و نفوذ بدافزارها بررسی شد.
مدیر این پروژه معتقد است که تجهیزات پزشکی نباید برای عموم در اینترنت قابل دسترسی باشند و باید این اطلاعات و نرم افزارهای مرتبط را در لایه های عمیق و متعدد حفاظتی پنهان کرد. نفوذ هکر ها به سیستم های حیاتی تشخیص پزشکی بسیار خطرناک و غیر قابل جبران است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین