تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استارتاپی به نام Seeed Studio در روزهای گذشته پروژه جدید خود مبنی بر یک تلفن هوشمند ماژولار با بستر نرم افزاری متن-باز را در «کیک استارتر» قرار داد و پس از دو روز، قادر شد به هدف خود، یعنی جذب سرمایه عمومی ۵۰ هزار دلاری برای توسعه این محصول دست پیدا کند.
این پروژه، RePhone نام دارد و از ۱۱ ماژول مختلف بهره می برد که بخش های مختلف موبایل را تشکیل می دهند. این ماژول ها شامل نمایشگر، GPS، و ارتباط با شبکه های مخابراتی (ماژول cellular) هستند.
این استارتاپ در واقع می خواهد کاربردهای دیگری را از تلفن های هوشمند به کاربران نشان دهد که تا کنون به آنها فکر نکرده اند. در واقع اکنون یک فرد قادر است ظاهر کلی موبایل را به شکلی دیگر درآورده و آن را در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار دهد.
مدیر بخش بازاریابی Seeed می گوید: «تلاش داشته ایم استفاده های جدیدی از تلفن های هوشمند را برای افراد به نمایش گذاشته و مفهوم اپلیکیشن ها را نیز دستخوش تغییر کنیم. در نتیجه تصمیم گرفتیم ابزار مناسب را در اختیار خود کاربر قرار داده تا بر اساس نوع نیازش، بتواند محصولی هوشمند با قابلیت ارتباط و تماس را توسعه دهد. در واقع با این کار برخی محدودیت ها را از سر راه برداشته ایم.»
این شرکت همچنین ماژولی را تهیه دیده که می توان آن را به ساعت Pebble متصل نمود و قابلیت ارتباط تماس صوتی را به آن افزود.

لازم به ذکر است که Seeed، در ماه میلادی آینده این کیت سخت افزاری را برای افراد علاقمند و اشخصای که در تهیه آن به شکل مالی مشارکت کرده بودند، ارسال خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین