تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آیفون های جدید ۶S و ۶S Plus که فروششان از روز گذشته آغاز شده، نخستین تلفن های هوشمند اپل هستند که از امکان فیلمبرداری ۴K بهره می برند.
در پلتفرم اندروید اما این موضوع سابقه طولانی تری دارد و تاکنون شاهد عرضه ده ها محصول با قابلیت فیلمبرداری ۴K در پلتفرم موبایل گوگل بوده ایم.
سامسونگ نیز برای به رخ کشیدن این سابقه، روز آغاز فروش آیفون های جدید را مغتنم شمرده تا با انتشار یک ویدیو، نمونه تصاویر ۴K ثبت شده با پرچمداران اخیر خود، یعنی گلکسی های Note 5 و +S6 Edge را به رخ بکشد.
البته باید در نظر داشته باشید که سازنده در ویدیوی خود به محدودیت ۵ دقیقه ای برای ضبط هر ویدیوی ۴K اشاره نمی کند، محدودیتی که در بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی دیگر نیز وجود دارد.
اپل هرچند دیرتر این قابلیت را عرضه کرده، اما در عوض محدودیتی برای ضبط ویدیو با این رزولوشن قائل نیست و کاربران می توانند تا هر میزان که حافظه داخلی موجود روی دستگاه اجازه دهد به ضبط ویدیو ادامه دهند.
چنین خصوصیتی باعث می شود کاربران قادر باشند حتی روی کم ظرفیت ترین آیفون جدید یعنی نسخه ۱۶ گیگابایتی نیز، تا حداکثر ۳۲ دقیقه ویدیوی ۴K ضبط کنند.
در مورد کیفیت ضبط نیز باید گفت هرچند ویدیوهای منتشر شده توسط سامسونگ از کیفیت و شفافیت چشم گیری برخوردار هستند، اما برای مقایسه آن با عملکرد محصولات اپل لازم است تا انتشار ویدیوهای ضبط شده توسط آیفون های جدید منتظر بمانیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین