تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سال گذشته مایکروسافت با رونمایی از مجموعه نرم افزاری آفیس برای آیپد، کاربران و تحلیلگران بی شماری را حیرت زده کرد. کاربران iOS از جمله استفاده کنندگان از آیفون و آیپد قادر بودند بدون پرداخت هیچگونه وجهی، از نرم افزارهای قدرتمند آفیس بهره گیرند و البته هنوز هم کاربران آیفون و آیپد، برای ویرایش اسناد و همچنین ذخیره سازی آنها در فضای ابری، نیازی به خرید اشتراک «آفیس ۳۶۵» ندارند و همه این اقدامات، به شکلی رایگان صورت می پذیرند.
با این حال، خبرهای تازه ای به گوش می رسد که این حرکت، برای جدیدترین محصول اپل ادامه نخواهد داشت. اکنون اپل محصولی را توسعه داده که خودش، آن را حرفه ای می داند و بر همین اساس، خبر رسیده که مایکروسافت نیز قصد ندارد آفیس را برای «آیپد پرو» به شکل رایگان در اختیار کاربران این دستگاه قرار دهد. در واقع سخنگوی مایکروسافت به وب سایت Ars Technica گفته که کاربران آیپد پرو برای بهره گیری از آفیس نیازمند خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ خواهند بود.
مایکروسفت البته در ماه مارس سال جاری، سیاست های خود برای استفاده رایگان از آفیس را دست خوش تغییر کرده بود. این شرکت در همان زمان اعلام نموده بود که آفیس، برای دستگاه هایی که نمایشگری بزرگ تر از ۱۰.۱ اینچ دارند، رایگان نیست و برای ویرایش اسناد، نیاز به خریداری اشتراک خواهد بود. لازم به ذکر است که اشتراک آفیس ۳۶۵ به دو صورت از سوی مایکروسافت به فروش می رسد؛ اگر می خواهید آن را به شکل ماهانه خریداری کنید، باید رقمی برابر با ۶.۹۹ دلار را پرداخت نمایید و یا می توانید به سراغ خرید حساب کاربری سالانه معادل ۶۹.۹۹ دلار بروید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین