تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تخفیف های تازه سامسونگ برای خریداران پرچمداران کهکشانی

کسب و کار سامسونگ در حوزه تلفن های هوشمند پایداری زیادی نداشته است، با این وجود درآمد این شرکت صرفا به حوزه یاد شده خلاصه نمی گردد و از بخش های زیادی به درون آن جریان پیدا می کند؛ به بیان دیگر ثروت این برند کره ای بیش از میزانی است که تصورش را نمایید.
برای نمونه اگر سامسونگ اراده کند، می تواند پرداخت های ماهیانه شما را از طریق تلفن هوشمند تازه تان انجام دهد و باید بگوییم که این شرکت واقعا هم چنین تصمیمی دارد.
به این ترتیب اگر یکی از تلفن های هوشمند گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، اس ۶ اج پلاس یا نوت ۵ را با استفاده از پلن های فروش اقساطی یا اجاره این شرکت تهیه کنید، سامسونگ تخفیفی را برای شما در نظر می گیرد که تمامی پرداخت های ماهیانه تان تا سال ۲۰۱۶ را شامل خواهد شد.
برای نمونه اگر آیفون خود را با یک دستگاه تلفن هوشمند گلکسی مبادله کنید، سامسونگ اعتباری به ارزش ۱۰۰ دلار را برای شما در نظر می گیرد که می توانید با آن تعدادی زیادی از اپلیکیشن های مورد نیازتان را از گوگل پلی خریداری کنید.
اما مدل های قابل قبول آیفون برای مبادله هم عبارتند از آیفون ۴ اس، آیفون ۵، آیفون ۵ اس، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس.
این طرح از دو روز قبل یعنی (۲۵ سپتامبر) آغاز شده و تا هفدهم مهرماه ادامه دارد و دستگاه های دارای برند AT&T نیز امکان شرکت در آن را ندارند. اگر دوست دارید که سامسونگ کلیه خریدهای موبایل گلکسی تازه شما را انجام دهد کافیست که سری به سایت این شرکت بزنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین