تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دولت چین با ایجاد محدودیت هایی برای شرکت ها و کارخانه ها، قصد دارد میزان آلودگی هوا و آزادسازی گازهای گلخانه ای را تا میزانی که امکان دارد کاهش دهد و در غیر این صورت، برای جبران ضررهای وارده، از مقصرین اصلی غرامت بگیرد.
امروز، رئیس جمهور کشور چین، ژی جینپینگ در جلسه ای با باراک اوباما، از طرح جدید خود پرده برداشت. طی این طرح که سال ۲۰۱۷ اجرایی خواهد شد، چین میزان خاصی از تولید و انتشار گازهای گلخانه ای را برای کارخانه ها و شرکت های بزرگ در نظر خواهد گرفت و اگر سازمانی بخواهد فراتر از این میزان تولید آلاینده داشته باشد، باید نسبت به خرید حقوق آن اقدام کند.
جمهوری خلق چین با جمعیت ۱ میلیارد و ۳۵۷ میلیونی خود، بزرگ ترین تولید کننده آلاینده و گازهای گلخانه ای در جهان به حساب می آید و دولتمردان چینی می خواهند با این طرح، آلایندگی کشورشان را تا سال ۲۰۳۰، حداقل به نصف برسانند.
با استفاده از مزایای این طرح، شرکت ها مجذوب استفاده از منابع انرژی دیگری می شوند. در واقع هزینه ای که قرار است به عنوان جریمه یا غرامت به دولت بپردازند، صرف استفاده از منابعی پاک تر می شود. گفته شده که دولت قصد دارد با در نظر گرفتن قیمت هایی نازل، شرکت ها را به استفاده از دیگر انرژی ها ترغیب کند.
جالب است بدانید که باراک اوباما نیز چنین طرحی را در دوران نخست ریاست جمهوری خود ارائه کرده بود اما طرح وی در مجلس سنا رد شد. جمهوری خواهان و دموکرات ها نمی خواستند با برقراری طرح مذکور، در رقابت اقتصادی از چین شکست بخورند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین