تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حال حاضر، استودیوی ۳۴۳Industries، ساخت نسخه ی پنجم سری هیلو، تحت عنوان Guardians را در دستور کار خود دارد اما به همین زودی و قبل از انتشار نسخه ی پنجم، برنامه ریزی و سناریونویسی نسخه ی بعدی هیلو آغاز شده است.
بانی راس، مدیر استودیو به همراه فرانک اُکانر، کارگردان بازی، اخیرا صحبت هایی درباره ی برنامه ریزی های آتی فرنچایز هیلو داشته اند. اُکانر بحث را با صحبت درباره ی «برنامه ریزی های جدی» در قبال فرنچایز آغاز می کند و می گوید که آن ها حتی بخشی از روند سناریونویسی بازی را نیز پیش برده اند.
در حال حاضر، ما به خوبی می دانیم که می خواهیم چه کارهایی در قبال نسخه ی بعدی هیلو انجام دهیم. ما برنامه ریزی هایی جدی انجام داده ایم و حتی بخش هایی از داستان را نوشته ایم. چنین کاری بسیار لوکس و تجملی است چرا که ما تا به حال در چنین وضعیتی نبوده ایم. بنابراین هر دوی ما تا سطح بسیار زیادی می دانیم که قرار است تا حدود ۱۰ سال آینده، سری هیلو به کدام سو برود. اما در سطح واقع گرایانه، به خوبی می دانیم که نسخه ی بعدی چه روندی طی خواهد کرد و احساس خوبی نسبت به آن دارم.
بانی راس هم چنین اشاره کرد که در هر نسخه از هیلو، نشانه هایی برای پی بردن به وقایع نسخه ی بعدی وجود دارد:
می توانید به پایان هیلو ۴ نگاه کنید و این که مستر چیف در چه موقعیتی قرار دارد. مشخصا ما باید می دانستیم که قرار است داستان هیلو ۵ و هیلو ۶ به کجا برسد. ما داستانی علمی تخیلی و بسیار حماسی در اختیار داریم و راه های زیادی برای پیشبرد داستان وجود دارد. اما در نهایت تمام قطعات پازل در جای خود قرار دارند.
اُکانر بار دیگر به صحبت می پردازد و به اهمیت پیشبرد داستان به گونه ای که جا برای نسخه ی بعدی بماند، اشاره می کند. او حتی گفت که آن ها «پادشاه دانستن سرنوشت نهایی مستر چیف» هستند.
اگر بخواهید کار را خیلی سفت و سخت جلو ببرید، آنگاه درباره ی روند ساخت بازی واقع گرا نخواهید بود. این روند ممکن است باعث تغییراتی در داستان شود اما ما به خوبی می دانیم که قرار است چه اتفاقاتی در بازی بعدی بیفتد؛ هم چنین می دانیم که سرنوشت در نهایت مستر چیف را به چه جایگاهی خواهد کشاند.
 نسخه ی بعدی فرنچایز هیلو، در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی، به صورت انحصاری برای پلتفرم اکس باکس وان منتشر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین