تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چند سال پیش اپل پتنی را به ثبت رساند که در آن به کاربرد اسپری های گازی در داخل تلفن های هوشمند اشاره شده بود؛ این اسپری ها پس از سر خوردن یا لغزیدن دستگاه های یاد شده، امکانی را فراهم می کردند که موبایل شما روی سطوحی با کمترین امکان وارد آمدن آسیب های داخلی سقوط کند.
حالا اما گوگل درخواست ثبت پتنی را به دفتر علائم تجاری و پتنت های ایالات متحده آمریکا تسلیم کرده است که از سقوط کردن دستگاه های موبایل جلوگیری می کند و این یعنی دیگر نیازی به کاربرد اسپری های گازی در داخل تلفن هوشمند خود نخواهید داشت.
این پتنت به نوع جدیدی از تلفن های هوشمند مربوط می شود که دربرگیرنده لبه یا محل قرار گرفتن انگشتان است و امکان لغزیدن دستگاه در دستان فرد را به حداقل میزان ممکن می رساند.
به این ترتیب میزان نیروی کششی میان دست و دستگاه افزایش می یابد و حتی ممکن است که عرق و رطوبت دست نیز به سرعت خنثی گردد تا از سر خوردن موبایل در دستان کاربر جلوگیری به عمل بیاید.
تنها ایراده وارده به این موبایل آن است که زیبایی ظاهری دستگاه ها را از میان بر می دارد اما از طرفی، کاربر هم ترجیح می دهد به جای آنکه دائما نگران افتادن موبایل خود باشد، از ظاهر زیبای تلفن هوشمند خود چشم پوشی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین