تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل طراحی آیفون را در بازه زمانی دو سال یکبار دست خوش تغییرات اساسی می کند و پس از معرفی نمونه جدید، در سال بعدی، دست به ارائه محصولی می زند که از لحاظ ظاهری تفاوتی با نمونه اصلی ندارد اما سخت افزار آن، بروز رسانی گشته اند و کاربر می تواند از قابلیت های تازه ای در آن بهره گیرد.
دو سال پیش اپل، آیفون ۵s را با رنگ طلایی نیز رونمایی کرد؛ محصولی که طرفداران این برند، به شکلی بسیار عالی از آن استقبال به عمل آوردند و حال به نظر می رسد شرکت یاد شده به این نوع تفکر رسیده که برای فروش بهتر، باید در سری های s، یک رنگ تازه را نیز معرفی نماید.
اکنون اخبار جدید حاکی از آن هستند که مشتریان، بیش از رنگ های دیگر آیفون، خواستار نمونه رزگلد و جدید آن بوده اند.
آقای Ming-Chi Kuo می گوید که قادر گشته با برخی از تامین کنندگان قطعه برای آیفون و مسئولان کمپانی فاکسکان گفتگو کند و بر همین اساس، گمانه زنی می نماید که فروش ۳۰ الی ۴۰ درصد از آیفون ۶s، مربوط به رنگ رز گلد خواهد بود.
وی همچنین خاطر نشان نموده که اکنون انتظار می رود اپل، قادر شود در اولین آخر هفته پس از عرضه آیفون، به فروش ۱۰ الی ۱۳ میلیون تلفن هوشمند دست پیدا کند اما او باور دارد که فروش آیفون حدود ۱۲ میلیون و شاید اندکی کمتر باشد.
این در حالیست که از روز اول، آیفون های اپل در کشور چین نیز موجود بوده اند و تحلیلگران وال استریت انتظار می رود این شرکت بتواند رکورد ۱۰ میلیونی سال گذشته برای اولین آخر هفته را جا به جا کند. لازم به ذکر است که شرکت مورد بحث به احتمال زیاد در روز دوشنبه، ۲۸ سپتامبر – ششم مهر ماه، آمار مربوط به فروش اولین آخر هفته را منتشر خواهد کرد.
اپل در سال ۲۰۱۳، موفق شد در اولین آخر هفته ۹ میلیون آیفون ۵s به فروش برساند که این رقم در سال گذشته و با عرضه آیفون ۶، به ۱۰ میلیون دستگاه رسید. در سال جاری نیز انتظار می رود شاهد فروش رفتن بین ۱۰ الی ۱۳ میلیون دستگاه آیفون باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین