تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شور و شوق گیمرها، مدتهاست که برای بازی های زامبی محور فروکش کرده و به نظر می رسد که این سبک هم مثل شوترهای جنگ جهانی در حال فراموشی است. اما هنوز هستند گیمرهایی که عاشق گلاویز شدن با مردگان متحرکند، به همین خاطر عناوینی همچون Z War مرتبا بروزرسانی می شوند.
در این عنوان MMO آخرالزمانی باید با چنگ و دندان از شهرتان در مقابل زامبی ها دفاع کنید و از مهلکه جان سالم به در ببرید.
دنیایی را تصور کنید که مردگان مثل مور و ملخ در آن جولان می دهند و معدود انسان های زنده اش هم بر سر بقا با یکدیگر در جنگ و نزاعند. در بازی استراتژیک ریل تایم Z War باید در چنین دنیای آشفته ای زنده بمانید.

مثل تمام بازی های استراتژیک در Z War هم باید برای خود یک قهرمان انتخاب کنید، با استخراج منابع دور شهرتان دیوار بکشید و در آن بهترین تدابیر را برای دفاع مقابل زامبی ها به کار بگیرید.
هدف اصلی در بازی Z War حفظ بقاست، بنابراین به غیر از زامبی ها می توانید برای دستیابی به منابع بیشتر با دیگر بازیکنان آنلاین تشکیل اتحاد دهید، با هم به چت و گفتگو بپردازید و به اتحادهای دیگر شبیخون بزنید.
هر چند که Z War ابدا بازی خوش گرافیکی نیست، اما گیم پلی خوب، امکانات و آیتم های فراوان و سرورهای قدرتمندش می تواند تجربه لذت بخشی از مبارزات ریل تایم را برایتان به ارمغان آورد. بازی را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین