تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ابتدا قرار بر این بود که iOS 9 به همراه watchOS در کنار هم برای محصولات اپل منتشر شوند اما به نظر می رسد وجود یک باگ کوچک، باعث شده تا اپل عرضه نسخه جدید پلتفرم نرم افزاری ساعت خود را با اندکی تاخیر مواجه سازد.
در هر صورت، شب گذشته این شرکت نسخه جدید پلتفرم نرم افزاری ساعت خود را منتشر کرد و اکنون کاربران اپل واچ می توانند با دریافت رایگان آن، این محصول را بروز رسانی کنند.
اپل اکنون چند ویژگی جالب را به ساعت هوشمند خود افزوده که از قابل توجه ترین آنها، می توان به استفاده از اپلیکیشن های بومی شخص ثالث، بدون نیاز به آیفون اشاره کرد. بروز رسانی که امروز به دست کاربران رسیده، چند ماه قبل و در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل ملقب به WWDC رونمایی شد و در این مدت، توسعه دهندگان قادر بوده اند تا ملزومات کار را آماده کرده و اکنون نسخه نهایی اپلیکیشن های خود را نیز به فروشگاه اپل واچ بیاورند.
تا پیش از این، چنین بود که در اصل اپلیکیشن روی آیفون اجرا می شد و سپس دستوراتی، برای اپل واچ ارسال می شدند که این پروسه، باعث می شد کاربر با تاخیراتی در مشاهده نتایج نهایی مواجه گردد. اکنون ولی اپلیکیشن ها به شکل مستقیم در خود اپل واچ اجرا می شوند و دیگر نیازی به انتظار برای عمکرد آیفون و سپس ارسال اطلاعات به آن نیست. از طرف دیگر، این نسخه دارای واچ فیس های تازه به همراه ارتقاهایی در خصوص سیری و نقشه ها خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین