تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گزارش سال ۲۰۱۵ کمیسیون پهنای باند سازمان ملل متحد متشکل از صد صفحه نمودار و اطلاعات در مورد سطح پیشرفت ارتباط اینترنتی در سراسر دنیا منتشر شد.
در گزارش امسال آمده است که تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، بیش از ۱۲۱ کشور دنیا از نظر میزان در اختیار داشتن دستگاه های موبایل به اشباع می رسند و حالا رشد این کشورها به ایجاد دسترسی مشتریان به ۴G و همچنین گسترش پلتفرم های پرداخت موبایلی مربوط می شود.
این کمیسیون اعلام داشته که تا پایان امسال، بیش از ۷ میلیارد مشترک تلفن همراه وجود خواهند داشت و این یعنی از هر ۱۰۰ نفر ۹۷ نفر موبایل دار می شوند.

بیش از چهار میلیارد نفر از جمعیت زمین همچنان به اینترنت دسترسی ندارند

در کشورهای توسعه یافته دنیا نیز دسترسی به اینترنت در حال رسیدن به اشباع است چراکه در حال حاضر بیش از ۸۲ درصد جمعیت این کشورها چنین امکانی دارند. در سال ۲۰۱۱ میلادی، کمیسیون پهنای باند، این هدف را برای خود تعیین کرد که تا سال ۲۰۱۵ میلادی، ۶۰ درصد از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی پیدا کنند که متاسفانه به نظر نمی آید تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی این هدف محقق گردد.
این مساله نیز به خاطر رشد آرامی است که در کشورهای در حال توسعه اتفاق می افتد چراکه در این کشورها تنها ۳۴ درصد جمعیت شان از داخل منزل به اینترنت دسترسی دارند. لذا تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، همچنان ۵۷ درصد از کل جمعیت دنیا آفلاین خواهند بود که این رقم در حدود چهار میلیارد نفر می شود.

بیش از چهار میلیارد نفر از جمعیت زمین همچنان به اینترنت دسترسی ندارند

این اعداد و ارقام و رشد آرام نگران کننده هستند اما امید می رود که با توسعه هر چه بیشتر پروژه هایی نظیر Internet.org متعلق به فیسبوک و یا پروژه لون گوگل به زودی شاهد تحولی عظیم در این گزارشات باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین