تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

داستان راه‌اندازی شبکه‌های اینترنت هوایی که توسط کمپانی‌هایی نظیر فیس‌بوک، گوگل، اسپیس‌ایکس و گوگل مطرح شده، روز به روز جدی‌تر از پیش دنبال می‌شود و به‌نظر می‌رسد این موضوع در آینده جذاب‌تر از پیش خواهد شد، چراکه شایعاتی مبنی بر سرمایه‌گذاری گوگل در اسپیس‌ایکس مطرح شده است.

چیزی که بسیار روشن است، تغییر موازین قدرت در آینده‌ی دنیای فناوری است. کمپانی‌هایی که بتوانند کنترل ایتنرنت را به دست بگیرند، در دنیای فناوری تعیین کننده خواهند بود و این نکته‌ای است که کمپانی‌هایی چون فیس‌بوک و گوگل درصدد رسیدن به آن از طریق راه‌اندازی شبکه‌های اینترنت ماه‌واره‌ای هستند. همانطور که می‌دانید گوگل درصدد راه‌اندازی شبکه‌ای اینترنتی با استفاده از بالون‌ها برفراز آسمان است. فیس‌بوک نیز در نظر دارد تا با استفاده از پهپادها چنین شبکه‌ای را راه‌اندازی نماید. اما ایلان ماسک ایده‌ی بهتری دارد و آن استفاده از شبکه‌ای از ماهواره‌های متصل به هم است.
در روزهای اخیر ماسک اعلام کرد که اسپیس‌ایکس کار خود را برای راه‌اندازی شبکه‌ی ماهواره‌ای اینترنت که متشکل از ۶۵۰ ماهواره است، آغاز خواهد کرد. وی بودجه‌ی مورد نیاز برای راه‌اندازی چنین شبکه‌ای را ۱۰ میلیارد دلار خواند. اشاعه‌ی استفاده از اینترنت در تمام نقاط زمین، موضوعی است که می‌توان آن را هدف اول گوگل خواند، چراکه پوشش سراسری اینترنت به معنای افزایش کاربران و در نتیجه مخاطبان این موتور جستجو است که بزرگ‌ترین منبع درآمد آن، تبلیغات است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین